ДІЯЛЬНІСТЬ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

03 Липня, 2024 р., 16:23
Завершилась Школа Молодіжних рад в Бабинській громаді, яку проводив Центр Політичних Студій у межах проєкту "Активна молодь - сильна громада" за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.
16 Травня, 2024 р., 16:25
16 травня відбулася друга зустріч Школи Молодіжних рад в рамках проєкту "Активна молодь - сильна громада", який реалізує ГО " Центр Політичних Студій" за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА". Тренінг був спрямований на методи залучення громадян до прийняття рішень. День був надзвичайно результативним, молодь ознайомилася з інструментами громадської участі та проаналізувала які методи використовуються в нашій громаді. Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
18 Квітня, 2024 р., 16:27
18 квітня відбувся перший з тренінгів Школи Молодіжних рад в межах проєкту «Активна молодь — сильна громада», який реалізує Центр Політичних Студій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». тренінг був спрямований на завдання та форми роботи молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики. Молодь із захопленням слухала теоретичну частину, грала в командні ігри та мала можливість попрацювати з положенням Молодіжної ради. Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
28 Січня, 2024 р., 14:40
28 січня у Бабинську громаду завітали гості Ihor Khomenko Андрій Грицевич Дмитро Свердлюк, щоб провести захід для молоді «Як молодь може творити зміни у громаді». Знання допоможуть нам вдосконалити  роботу у молодіжній раді і роботу на проєктами та заходами.