МОЛОДІЖНА РАДА

16 Травня, 2024 р., 14:13
16 травня відбулася друга зустріч Школи Молодіжних рад в рамках проєкту "Активна молодь - сильна громада", який реалізує ГО " Центр Політичних Студій" за підтримки Проєкту USAID "ГОВЕРЛА". Тренінг був спрямований на методи залучення громадян до прийняття рішень. День був надзвичайно результативним, молодь ознайомилася з інструментами громадської участі та проаналізувала які методи використовуються в нашій громаді. Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.
15 Березня, 2024 р., 14:10
Перший візит Центр Політичних Студій до Бабинська Тг у межах проєкту «Активна молодь – сильна громада», що реалізується за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні Познайомилися та узгодили подальший план роботи, підписали Меморандум про співпрацю у межах реалізації проєкту. Цей проєкт реалізується Громадською організацією "Центр політичних студій" в рамках проєкту "Активна молодь - сильна громада" та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID "ГОВЕРЛА".