проекти рішень сільської ради 17.08.2016 рік

Про внесення змін в рішення Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області від 12.01.2016 р. № 61

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки і власність гр. Кравчук Ю.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кириченку О.Ю.

Про зняття з обліку  та припинення користування земельною ділянкою.

Про припинення членства в особистому селянському господарстві гр.Порхун Т.Ф.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр.Петержаку М.П.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр.Петержак С.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні гр. Усику М.М.

Про затвердження акта комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 26.07.2016 № 6.

Про затвердження акта комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 26.07.2016 № 7.

Про скликання тринадцятої сесії сільської ради, яка відбудеться 17.08.2016 року о 14год.30хв.

Про затвердження акта комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного     середовища від 25.07.2016 № 5.

Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого апарату Бабинської   сільської ради Гощанського району Рівненської області.

Про передачу водопровідної мережі села Бабин на баланс РОВ КП ВКГ « Рівнеоблводоканал».