Стратегія

БАБИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 20 жовтня 2021 року                                                                   № 24

Про створення робочої групи

з розробки Стратегії розвитку

Бабинської сільської ради

на 2022-2027 роки

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України №932 від 11.11.2015р «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», враховуючи Стратегію розвитку Рівненської області на період до 2027 року, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 28 грудня 2019 року №1098 та затвердженої рішенням обласної ради від 13 березня 2020 року № 1618, з метою розроблення Стратегії розвитку Бабинської сільської ради на 2022-2027 роки:

1. Створити робочу групу з розроблення Стратегії розвитку Бабинської сільської ради (далі – Робоча група) та започаткувати з 01.12.2020 року процес стратегічного планування розвитку Бабинської територіальної громади на період до 2027 року із залученням депутатського корпусу і членів виконавчого комітету Бабинської сільської ради, представників зацікавлених сторін громади і зовнішніх експертів – консультантів Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України та Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
  2. Затвердити Положення про Робочу групу (додаток 1).
  3. Затвердити склад Робочої групи (додаток 2).
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                              Володимир БОЙКО

07 Вересня, 2022 р., 09:49
Бабинська сільська рада розробляє Стратегію розвитку громади. Метою Стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку об’єднаної територіальної громади. Формування пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.