проекти рішень сільської ради 16 вересня 2016 року

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Шпек Г.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мосійчук А.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Галецька Л.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Климчук О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мосійчук В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Мосійчук Ю.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні гр. Павлова Р.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні гр. Денисевич Л.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Присяжнюк В.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні гр. Трикиши В.П.

Про зняття з обліку та припинення користування земельною ділянкою гр. Петержаком М.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають у спільному користуванні гр. Трикиши В.П.

Про скасування рішення сесії Бабинської сільської ради 15.06.2012 року № 342 та надання дозволу на виготовлення технічної документації, щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).