Бабинська сільська рада
Рівненська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

проекти рішень сільської ради 18.11.2016

1.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Омельчуку А.В.

2.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Крутію С.С.

3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ткачуку П.В.

4. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ковальчуку В.П.

5. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Яремчук М.С.

6. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Степанчуку В.О.

7. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Борису В.В.

8. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Романюку Т.О.

9. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Бриксі О.О.

10. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Гаврилюку Д.І.

11. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Грищенку Ю.А.

12. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Кучеру О.В.

13. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Лепесі І.В.

14. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ничипорчуку О.П.

15. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Гарматі О.Б.

16. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Грицаюку П.В.

17. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Красевичу В.О.

18. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Михальчуку С.П.

19. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Хмелю О.А.

20. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Кубаю Ю.С.

21. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Квятковському В.Л.

22. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Герусю Ю.С.

23. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ваврику В.М.

24. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Усику П.В.

25. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Сачук А.Ф.

26. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Левасюку А.В.

27. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Якимчуку В.С.

28. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Швецю С.Т.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Саливону Г.А.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Павлюку Т.М.

31. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Кручка В.В.

32. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Іллюку О.І.

33. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Федорову С.М.

34. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Романчук С.В.

35. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Пекарський В.В.

36. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ткачук Ю.Б.

37. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Дубіч М.М.

38. Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Євчук А.Ф.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Петержак С.М.

40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають

в користуванні Шаховій Г.М.

41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають

в користуванні Мамчур С.Р.

42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають

в користуванні Малишевої Г.М.

43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні Зінчука О.П.

44. Про зняття з обліку та припинення користування земельною ділянкою

гр. Пастушка В.Ф

45. Про зняття з обліку та припинення користування земельною ділянкою

гр. Омельчук Г.Х.

46. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Кот В.М.

47. Про затвердження акта комісії з питань містобудування, будівництва,

земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

середовища від 19.10.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь