Проекти рішень сільської ради 19.05.2017 рік

гр. Шинкар Т.А.

Розглянувши заяву гр. Шинкар Тетяни Анатоліївни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення, керуючись ст. 12, 20, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області

вирішила :

1. Дати дозвіл гр. Шинкар Тетяні Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
  2. Гр. Шинкар Тетяні Анатоліївні у тридцятиденний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.
  3. Після погодження проекту у порядку встановленому статтею 1861 Земельного кодексу України проект землеустрою подати до Бабинської сільської ради для його затвердження та передачі земельної ділянки в приватну власність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

гр. Ковальчук Т.В.

Розглянувши заяву гр. Ковальчука Тараса Володимировича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення, керуючись ст. 12, 20, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області

вирішила :

1. Дати дозвіл гр. Ковальчуку Тарасу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
  2. Гр. Ковальчуку Тарасу Володимировичу у тридцятиденний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

гр. Пуйда В.В.

Розглянувши заяву гр. Пуйди Володимира Віталійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Підліски  за рахунок земель с/г призначення, керуючись ст. 12, 20, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області

вирішила :

1. Дати дозвіл гр. Пуйді Володимиру Віталійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Підліски за рахунок земель с/г призначення Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
  2. Гр. Пуйді Володимиру Віталійовичу у тридцятиденний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

гр. Радовенчик М.Г.

Розглянувши заяву гр. Радовенчика Миколи Георгійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення, керуючись ст. 12, 20, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області

вирішила :

1. Дати дозвіл гр. Радовенчику Миколі Георгійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Бабин за рахунок земель с/г призначення Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області.
  2. Гр. Радовенчику Миколі Георгійовичу у тридцятиденний термін звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність.

Кубай О.А.

БАБИНСЬКА СІЛЬСЬКА Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису