проекти рішень сільської ради на сесію 19 жовтня 2016року

• Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власніть гр. Чабан Ю.В.

• Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власніть гр. Стрихар М.К.

• Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Знаменець Л.В.

• Про надання дозволуна виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, які перебувають в користуванні гр. Турчик Г.Я.

• Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кислюку І.В.

• Про внесення змін в рішення сесії сільської ради та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.