оголошення

Дата: 23.04.2020 12:15

Шановні жителі Бабинської ОТГ!

Традиційно, після Великодніх свят, ми йдемо до могил наших померлих рідних і близьких, щоб пом’янути їх молитвою. Цього року, у зв’язку із ситуацією, пов’язаною з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 та продовженням карантинних обмежень, Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області звертається до Вас з нагадуванням максимально обмежити відвідування кладовищ і перенести це на більш пізні строки.

Нагадаємо, що рішенням Священного Синоду Православної Церкви України від 9 квітня відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення на них заупокійних молитов перенесено – Православна Церква України на 6 червня та Українська Православна Церква на 27 травня.

Пам’ятаймо! Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, з дотриманням всіх вимог карантину, епідемія мине і ми всі зможемо повернутись до звичного ритму життя.

Бажаємо всім здоров’я!