Штормове попередження

Дата: 05.02.2021 09:24

У В А Г А !

Штормове попередження!

ШВИДКЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Починаючи з неділі 07.02.2021 року на Рівненщині очікується різке погіршення погодних умов: дуже сильні снігопади  з поривчастим вітром та поступове зниження температури. Прогнозується до 50 см снігу.

У зв’язку з цим можливі обриви ліній електропостачання, ускладнення чи неможливість руху автотранспорту.

Бабинська сільська рада звертається до мешканців з проханням забезпечити свої домогосподарства необхідним мінімумом продуктів харчування і речей першого вжитку та обмежити ( без крайньої потреби ) поїздки власним транспортом. Зі свого боку, сільська рада буде докладати всіх зусиль для найшвидшої нормалізації життєдіяльності наших сіл.

Бережіть себе і своїх близьких