Проєкт «Посилення стійкості громад» (фаза ІІ)

Дата: 06.05.2022 09:14

У рамках проєкту «Посилення стійкості громад» (фаза ІІ), що реалізується на Рівненщині Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, Бабинська сільська рада отримала 10 планшетів у межах кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти».
Щиро дякуємо партнерам з міжнародних організацій, а саме: Уряду Великої Британії та Програмі розвитку ООН в Україні за можливість дітям із багатодітних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у такий складний час отримувати доступ до якісної освіти. Сподіваємося на подальшу співпрацю, бо сила у єдності!