Секретар сільської ради

Фото без описуНародилася 9 липня 1964 року в селі Бабин Гощанського району Рівненської області.

З 1971 року по 1979 рік навчалася  в Бабинській загальноосвітній  школі І-ІІІ ст.

З 1 вересня 1979 року по 26 червня 1982 року навчалася в Рівненському сільськогосподарському технікумі по спеціальності «Бухгалтерський облік у сільськогосподарському виробництві».

З  1982 року по 1997 рік працювала в бурякорадгоспі Бабино-Томахівського цукрокомбінату.

З 10 січня 1997 року працює в Бабинській сільській раді.

2006 року обрана секретарем Бабинської сільської ради.

В жовтні 2015 році обрана секретарем Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області.