оголошення

06 Грудня, 2018 р., 14:33
05 Грудня, 2018 р., 09:55
05 грудня 2018 року свій День народження відсвяткував житель с. Рясники - Ковальчук Григорій Пилипович ! Вітаємо!
04 Грудня, 2018 р., 18:05

28 Листопада, 2018 р., 16:05
23 листопада 2018 р. в селі Підліски Гощанського району Рівненської області відбувся схід села, на якому були розглянуті стратегічні питання.
09 Листопада, 2018 р., 16:05
   9 листопада голова Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області Олег Степанович Гречич провів черговий виїзний прийом громадян в с. Рясники Гощанського району.
01 Листопада, 2018 р., 09:02
     Як приємно, коли є можливість сховатися від сонячних спекотливих променів під тінню розлогої берези. А ще солодше від того, що відпочинок під деревом, яке посаджене власними руками. Напевно саме такі щасливі відчуття переживатимуть учні 1 класу КЗ "Бабинська ЗОШ І-ІІІ ст. " (класний керівник Гречич Раїса Дмитрівна), які провели екологічну акцію з посадки берези та грабу, за організації та сприяння Бабинського сільського голови Гречича Олега Степановича.