Конкурс на кращу символіку Бабинської сільської об’єднаної територіальної громади

Дата: 26.06.2019 13:45

Фото без опису

Бабинська сільська рада Гощанського району Рівненської області оголошує конкурс на кращу символіку ОТГ: прапор та герб.
Умови Конкурсу
1. В Конкурсі можуть приймати участь фізичні особи та колективи (не більше 4 осіб).
2. У Конкурсі беруть участь індивідуальні і колективні роботи
3. Для участі у Конкурсі надсилаються наступні документи і матеріали:
• заявка від автора (авторів) про участь у Конкурсі (ПІП авторів, вік, місце роботи (навчання), короткий опис ескізів);
• ескізні проекти Прапора і Герба Бабинської ОТГ у вигляді чорно-білого та кольорового зображень Прапора і Герба Бабинської ОТГ на папері формату А 4 (бажано);
•електронна версія в повнокольоровій гамі в загальнопоширених і доступних графічних форматах: GIF, JPEG, PCX, PNG, TIFF, PSD та ін.;
• супровідний лист із поясненням даного проекту емблеми.
4. Всі документи і матеріали повинні бути направлені на адресу електронної пошти: babinskarada@ukr.net з темою листа «Для участі в Конкурсі» або представлені авторами в Бабинську сільську раду(Рівненська область, Гощанський район, с. Бабин, вул. Незалежності, 1).
За результатами Конкурсу визначається один переможець, який буде нагороджений Дипломом та грошовою премією Бабинського сільського голови в розмірі 500 грн.
Ескізи герба і прапора на конкурс подаються до 02 липня 2019 року.