Конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Бабинської сільської ради Рівненської області

Дата: 04.08.2021 11:16

04.08.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Бабинської сільської ради Рівненської області.

Відповідно до протоколу № 1 засідання конкурсної комісії прийнято рішення:

- Допустити до участі у конкурі Поліщук Марію Анатоліївну;

- Призначити перевірку знання законодавства конкурсантом та перевірку професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційних завдань 9 серпня 2021 року на 10:00 год;

- Провести публічну та відкриту презентацію перспективного плану розвитку закладу освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування 9 серпня 2021 року на 11:00 год.