Сім’я дітям!

Дата: 29.09.2021 13:47

Сім’я дітям!

Сирітство- одна з найголовніших проблем громади, а далі і держави.

Сирітство- це наявність у суспільстві дітей, які залишилися без батьківського піклування з різних причин.

В інтернатних закладає перебуває багато дітей, які мають статус дітей- сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

На сьогоднішній день найкращою формою влаштування таких дітей є усиновлення. Воно включає в себе різні форми виховання: прийомні сім’ї, опікунські сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Перевагою даних форм виховання є те, що дитина зростає в сімейному середовищі. В неї є батьки, родина, в якій її підтримають та захистять у важку хвилину, вона не самотня. Такі діти мають менше психологічних травм.

Тож шановні громадяни не будьте байдужими до дитячої долі. Давайте робити дітей щасливішими!