До відома

Дата: 31.03.2022 15:19

Україну спіткало страшне горе. Ворог захотів знищити нас, наші міста, села. Сьогодні кожна українська родина воює, плаче, переживає, молиться за мир і спокій. Але всупереч усьому, ми маємо показати всім народам світу, що український народ працьовитий , миролюбивий, культурний, що ми справді європейці.

Сільська рада, витрачаючи великі кошти на оплату послуг, організувала регулярне вивезення сміття два рази на місяць від кожного будинку безкоштовно – тільки збери в мішок  та вистав на дорогу.

На жаль, ще є серед нас люди, які, прибираючи свої затишні кухні, спальні, вимітаючи все сміття з дворів, потім весь цей бруд вивозять на стихійні сміттєзвалища, звідки він розноситься по наших полях, від яких ми чекаємо хорошого врожаю, забруднює луги, лісосмуги, водойми.

Як достукатись до Вашої свідомості? Що треба зробити, щоб ви зрозуміли – такими вчинками ви ганьбите себе, свою родину, саме звання громадянина України?

Ви отримали нашу землю від батьків і дідів – збережіть і передайте її своїм дітям та онукам такою ж квітучою та гарною.

Депутати, члени виконкому, сільський голова Бабинської сільської ради