Проєкт «Посилення стійкості громад» (фаза ІІ)
Дата: 06.05.2022 09:14
Кількість переглядів: 228
У рамках проєкту «Посилення стійкості громад» (фаза ІІ), що реалізується на Рівненщині Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, Бабинська сільська рада отримала 10 планшетів у межах кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти».
Щиро дякуємо партнерам з міжнародних організацій, а саме: Уряду Великої Британії та Програмі розвитку ООН в Україні за можливість дітям із багатодітних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у такий складний час отримувати доступ до якісної освіти. Сподіваємося на подальшу співпрацю, бо сила у єдності!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/c639e50dcff1661d6492805dc958a7d3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/6d8c21962fa82af5f6f2d7be2711f653.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/de9f808343972cb5ad36952d05d15632.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/b064bcd60a23cf3709be89f51d413177.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/2e0908a0a79a3afcb0fde5b4c6afa00b.jpg)