День Європи в Україні

Дата: 24.05.2022 15:38

Цьогоріч День Європи в Україні має особливе значення, адже українці боронять демократичні європейські цінності ціною власного життя, захищаючи не лише Україну від імперіалістичного загарбника, але і всю Європу.

У ці темні часи ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього. ЄС продовжує пропонувати політичну, фінансову та гуманітарну допомогу Україні.

І Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – ми є частиною європейської родини та впевнено рухаємося до членства в ЄС.

Наші добрі друзі з різних країн постійно підтримують Бабинську громаду не словом, а ділом, за що їм щира вдячність та шана!

В рамках проєкту «Посилення стійкості громад» (фаза ІІ), що реалізується на Рівненщині. Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії отримано  планшети у межах кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення до онлайн освіти». Спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» наша громада отримала швейне обладнання.

Налагоджено комунікацію також з Благодійною організацією «Українська фундація громадського здоров’я». Дякуємо нашим друзям за підтримку й руку допомоги!

Україна - це Європа!

#UAtoEU