ВПО

Дата: 27.06.2022 11:41

? 30 875 дзвінків за 122 дні.

У кол-центрі Нацсоцслужби Рівненської області у черговому режимі цілодобово відповідають на дзвінки 13 осіб.

???? В перші місяці війни здебільшого телефонували щодо поселення внутрішніх переселенців, оформлення та видачі довідок про взяття їх на облік, отримання медпослуг, забезпечення освітнього процесу для школярів.

???? Нині значна частина дзвінків стосується соціальних виплат, отримання гуманітарної допомоги, компенсації громадянам, які прихистили ВПО.

?? До речі, переселенцям надаються постійні психологічні, правові консультації, медична та інша допомога.

?? Тож якщо у вас є запитання, наші фахівці завжди на відстані одного телефонного дзвінка. Контактні номери: 098 505 83 25 та 097 008 81 91.