Дата: 15.04.2022 11:57

від 12 квітня 2022 року № 33

Про надання грошової матеріальної

допомоги

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи колегіальне рішення сесії сільської ради 20.12.2021 №872 « Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади Бабинської сільської ради Рівненської області на 2022 рік», виконком Бабинської сільської ради Рівненської області

в и р і ш и в :

1.Надати грошову матеріальну допомогу Радовенчику Миколі Георгійовичу, жителю села Бабин, який здійснив поховання сина Радовенчика Антона Миколайовича,16.05.2003 року народження ( загинув 07.03.2022 року внаслідок множинних вогнепальних поранень з пошкодженням внутрішніх органів  в с. Дмитрівка Бучанського району Київської області )  в розмірі 10000,00 грн. (Десять тисяч гривень).

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально- економічного розвитку сільської ради.

Сільський голова                                     Володимир БОЙКО