Управителі багатоквартирних будинків

Дата: 09.08.2022 12:38

До уваги фахівців сфери управління багатоквартирними будинками!

Як відомо, з 01 січня 2019 року в Україні було впроваджено законодавчу норму з обов'язкової професійної атестації управителів багатоквартирних будинків.

Зокрема, відповідно до частини 5 статті 18 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» кожен управитель-юридична особа зобов'язаний мати у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», а управитель- фізична особа-підприємець зобов'язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Інформуємо вас, що сьогодні за ініціативи Асоціації управителів житла, акредитований орган з сертифікації персоналу  ТОВ «Інститут муніципального менеджменту» в умовах правового режиму воєнного стану не призупинив свою діяльність та проводить професійну атестацію за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Більш детальну інформацію можна отримати по телефону (093)392-16-22 або шляхом надсилання листа на ел.пошту k.oshiyko@imm.in.ua