суперфінал

Дата: 12.06.2023 14:33

11 червня 2023 року у м.Сарни відбувся суперфінал обласної спортивної гри «Сімейні перегони.Активні парки». Гостинність сарненських господарів була щирою і щедрою. Учасниками програми були переможці обласних етапів трьох турів у Сарненському, Дубенському, Рівненському та Вараському районах. Організацію змагань здійснював Рівненський обласний центр фізичного здоров'я «Спорт для всіх» .

У суперфіналі , як і в третьому турі змагань,  представники Бабинської громади -  сім'я Горн/Роман (Анастасія Горн, Денис Роман, Вікторія Горн, Юрій Роман) із достатньо великим відривом посіли почесне і цілком заслужене перше місце.

Перешкоди, які потрібно було пройти на змагання це:

1. Інтелектуальне завдання « Скабл»
  2. Естафета «Змійка»
  3. Естафета «Рівновага»
  4. Естафета «Флорбол»
  5. Естафета «Комбінована»
  6. Естафета «Обручі»

Крім того, представники нашої команди і в особистих змаганнях змогли переконати всіх, що вони найкращі. Перемогу здобули в індивідуальних спортивних  конкурсах:  «Гімнастичний»(обручі) – Вікторія Горн (І місце);  «Скакалка» -  Анастасія Горн(І місце);   «Кільця» – Денис Роман (І місце), «Настільний теніс» - Юрій Роман (ІІІ місце).

Ми дякуємо ЗСУ за можливість брати участь у різного роду заходах !

І, звичайно, найщиріші вітання призерам і побажання надалі приймати участь  у спортивних заходах у гарному здоров'ї та під мирним небом!