Проєкт Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ)

Дата: 13.07.2023 09:00
Кількість переглядів: 241

 

Проєкт Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ)

«Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику»

 

Громадська організація «Ліга соціальних працівників України» розпочала реалізацію проєкту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» у 15 регіонах України.

Проєкт буде впроваджуватися впродовж 6 місяців Метою проєкту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Однією з основних активностей проєкту буде проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів, та сімей опікунів/піклувальників.

Для належного оцінювання потреб та подальшого соціального супроводу  таких сімей планується здійснити додатковий набір 1000 фахівців із соціальної роботи (далі – ФСР), розробити відповідний методичний інструментарій та навчити ФСР застосовувати його у роботі з сім’ями та дітьми.

У рамках проекту планується оцінити потреби та забезпечити супровід щонайменше 10 000 дітей, які були повернуті з інтернатних закладів до біологічних сімей, та дітей, які перебувають під опікою/піклуванням, і мають високий ризик  потрапляння в складні життєві обставини під час воєнного стану.

Оголошений конкурс на позицію

 «Фахівець із соціальної роботи». Сайт обласного центру або ФБ ГО «Соціальна суспільна ініціатива»

Фахівці із соціальної роботи потрібні в Рівненській області на виконання роботи - ведення випадків дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику.


Вимоги:
• Вища (рівень бакалавра і вище) освіта в галузі соціальної роботи, психології, педагогіки, охорони здоров'я тощо.

• Бажана наявність сертифікатів про додаткове навчання з соціальної роботи/соціальних послуг/специфіки роботи соціального працівника по наданню допомоги потерпілим від війни. Вітаються дипломи про підвищення кваліфікації.
• Рівень професійного досвіду роботи в галузі соціальної роботи від 1 року.
Умови роботи:
• повна зайнятість
• період зайнятості - 5 місяців
• обов'язкова вимога - наявність ФОП (КВЕД 88.99)
Обов'язки:

• Ведення випадків дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику

В  Рівненській області від 30 до 60 ФСР (на 1 фахівця – не менше 10 сімей з дітьми під опікою та повернуті з закладів.).

 

Резюме надсилати на ел. пошту : rocssm@ukr.net

 

 

Довідки за телефоном: Ананій Бучак 067-97-54-531


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь