Бабинська сільська рада
Рівненська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 04.10.2023 15:21
Кількість переглядів: 123

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4і постанови КМУ від 11.10.2016 №? 710 «Про ефективне використання

державних коштів» (зі змінами))

1 Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Бабинська сільська рада Рівненської області; 35431. Рівненська обл., с. Бабин, вул. Незалежності, 1; код за ЄДРПОУ - 40128400; категорія замовника - органи місцевого самоврядування.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Поточний ремонт покриття вул. Мяинівська в с. Ілліч Рівненського району Рівненської області (коригування), код ДК 021:2015: 45220000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг: вирівнювання поверхонь».

  1.  Ідентифікатор закупівлі: lJA-2023-10-03-009486-a
  2.  Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Необхідність в проведенні поточного ремонту покриття вул. Млинівська в с. Іллін Рівненського району Рівненської області виникла у зв'язку з незадовільним станом дороги. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснено на підставі ДЕФЕКТНОГО АКТУ на «Поточний ремонт покриття вул. Млинівська в с. Іллін Рівненського району Рівненської області (коригування)».

Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами). Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами). ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів». ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства У країни Підрядник повинен гарантувати Замовнику строк експлуатації Об'єкта не менше 1 року з моменту закінчення поточних ремонтних робіт.

Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунку кошториса на 2023 рік.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

• Відповідно до кошторисного розрахунку очікувана вартість становить 2152036,80 грн. з ПДВ. Розрахунок очікуваної вартості закупівлі послуг з поточного ремонту визначається з у раху ванням ДСТ"У Б Д. 1.1-1:2013 "Правила визначення вартості будівництва", прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, а також Галузевих виробничих норм ГБН Г. 1- 218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затверджені Актом обстеження стану дорожнього покриття доріг, вулиць комунальної власності на території населених пунктів Бабинської територіальної громади, відповідно до дефектного акту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь