Збігає термін реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО!

Дата: 29.01.2018 17:36

до листа РОІППО

від 29.01.2018 № 01-16/104

Збігає термін реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО!

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 31 січня 2018 р. останній день реєстрації на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2018.

Особи, які цього року вперше братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні,  матимуть змогу пройти процедуру ЗНО «від А до Я», відчути атмосферу в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО – це добровільне тестування, важлива складова підготовки до ЗНО, що надає можливість попрацювати в пункті проведення ЗНО,  навчитись працювати із тестовими зошитами та потренуватись у заповненні бланків відповідей, здобути досвід участі у процедурах ЗНО для подальшої психологічного налаштування на участь в основній сесії. Окрім того, за результатами пробного тестування, Ви зможете визначити рівень своїх знань з обраного предмета.

Скористайтесь можливістю, зареєструйтесь на пробне ЗНО-2018 на сайті ЛРЦОЯО  www.lv.testportal.gov.ua сторінка «Пробне ЗНО-2018».