вітання
Дата: 07.12.2023 14:31
Кількість переглядів: 82
Шановні працівники органів місцевого самоврядування !
Шановні депутати !
Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!
У цей непростий час бажаємо Вам мужності, професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, родинного затишку, міцного здоров’я, оптимізму на щодень та здійснення нашого спільного бажання - Перемоги України![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/6bebb7318029a527a281262642bfc694.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04385422/17ee3d6be3bb7318a63dbf53c93e29dd.jpg)