До відома громадян!

Дата: 21.03.2024 16:01

До відома громадян!

Відповідно до пп.5 п. 27 Перехідних положень Земельного кодексу України під час дії воєнного стану безоплатна передача земель державної, комунальної власності у приватну власність, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою такої безоплатної передачі, розроблення такої документації забороняється.

Положення цього підпункту не поширюються на безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність власникам розташованих на таких земельних ділянках об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд), а також на безоплатну передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок, переданих у користування до 01.01.2002 року.

Необхідні роз’яснення з цього питання можна отримати у відділі земельних відносин Бабинської сільської ради.