24.04.2024

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок перша сесія восьмого скликання

від  24 квітня  2024 року                                                 №1615

Про внесення змін до  бюджету

Бабинської сільської територіальної громади

у Рівненському районі Рівненської області

на 2024 рік

(1750100000)

(код бюджету)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Бюджетним кодексом України, Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради, Бабинська сільська рада  Рівненської області

в и р і ш и л а :

Внести зміни до рішення сільської ради №1457 від 20.12.2023 року «Про бюджет Бабинської сільської територіальної громади у Рівненському районі Рівненської області на 2024 рік»,  №1512 від 25.01.2024 р. «Про внесення змін до бюджету Бабинської сільської територіальної громади у Рівненському районі Рівненської області на 2024 рік», №1537 від 11.03.2024 р. «Про внесення змін до бюджету Бабинської сільської територіальної громади у Рівненському районі Рівненської області на 2024 рік», №1576 від 03.04.2024 р. «Про внесення змін до бюджету Бабинської сільської територіальної громади у Рівненському районі Рівненської області на 2024 рік» та  №1583 від 23.04.2024 р. «Про внесення змін до бюджету Бабинської сільської територіальної громади у Рівненському районі Рівненської області на 2024 рік»,, а саме:

1. Збільшити доходи загального фонду сільського бюджету на суму 98680,00 грн. (додаток 1), в тому числі за рахунок:

- субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (на оплату праці з нарахуваннями (видатки споживання)   на суму 95800,00 грн.;

- субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився  на початок бюджетного періоду (на оплату праці з нарахуваннями (видатки споживання)   на суму 2880,00 грн.

1. Збільшити  видатки загального фонду сільського бюджету на суму         98680,00  грн. (додаток  3, 3.1), в тому числі за рахунок:

1. Затвердити обсяг доходів загального фонду сільського бюджету в сумі 78 380 715,00 грн., обсяг видатків загального фонду сільського бюджету в сумі 81 454 027,00 грн. з дефіцитом загального фонду сільського бюджету в сумі 3 073 312,00 грн.
  2. Внести зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів (додаток  5) по загальному фонду.
  3. Додатки 1,3,3.1,5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                     Володимир БОЙКО

БАБИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок перша сесія восьмого скликання

від  24 квітня  2024 року                                                 №1614

Про безоплатну передачу основних засобів

у спільну власність територіальних громад

сіл, селищ, міст Харківської області

На виконання заходів Програми міжрегіональної підтримки територій, постраждалих внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а також надзвичайних ситуацій  Бабинської сільської ради на 2024-2025 роки, керуючись ст. 27-29,32,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань, за погодженням з постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради, Бабинська сільська рада  Рівненської області

в и р і ш и л а :

1. Передати генератори  в кількості  3 шт. на загальну суму 45900,00 грн. у  спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області
  2. Бухгалтерії  Бабинської сільської ради вчинити  дії згідно чинного законодавства, пов’язані з виконанням п. 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський   голова :                                  Володимир БОЙКО