08 Лютого, 2024 р., 16:01

11 Січня, 2024 р., 12:48
ПЕРЕЛІК адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг
08 Грудня, 2023 р., 08:55
Як система безоплатної правничої допомоги допомагає постраждалим від домашнього насильства
07 Грудня, 2023 р., 14:33
07 Грудня, 2023 р., 14:31
Шановні працівники органів місцевого самоврядування ! Шановні депутати ! Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування! У цей непростий час бажаємо Вам мужності, професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, вдячності від людей, родинного затишку, міцного здоров’я, оптимізму на щодень та здійснення нашого спільного бажання - Перемоги України!