16 Січня, 2023 р., 10:45
14 Грудня, 2022 р., 15:58
   Минулого тижня до Бабинської громади завітав народний депутат Роман Іванісов. Зокрема, він зустрівся з працівниками Бабинської ПМСД  і цікавився умовами їхніх їхньої роботи, проблемами, які виникають у наш складний час.
07 Грудня, 2022 р., 08:37
05 Грудня, 2022 р., 16:49
В адмінприміщенні Бабинської сільської ради представники ГО « Проліска» в співпраці з міжнародними фондами Lego Foundation, Save the Children та Ukrainian Humanitarian Fund  провели навчання з питань «Відповідального батьківства» в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення потреб у захисту та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні».
10 Листопада, 2022 р., 09:34
Бабинська сільська рада дякує благодійній організації «Благодійний фонд «Рокада»  та її працівникам, які 4 листопада 2022 року відвідали нашу громаду та надали благодійну допомогу від УВКБ ООН  вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб, жінкам з дітьми, які проживають на території громади, у вигляді предметів, необхідних для зимового періоду, а саме: ковдрами, матрасами, постільною білизною, рушниками. 46 осіб вимушених переселенців отримали благодійну допомогу.
02 Листопада, 2022 р., 15:37
28 Жовтня, 2022 р., 15:43
Бабинська сільська рада висловлює щиру подяку КЗ «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради за надання продуктових пакетів для сімей загиблих воїнів. 11 продуктових пакетів вручили родичам полеглих воїнів за Незалежність України.